gяυρ нєρѕι¢ιℓєя ƒαη кℓυвυ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yasemin röportaj

3 posters
YazarMesaj
-MeRwE-
єяєη¢ι α∂мιη
єяєη¢ι α∂мιη
-MeRwE-

yasemin röportaj Empty
MesajKonu: yasemin röportaj   yasemin röportaj Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:47 pm

Yasemin

* Son olarak 16 ay önce aşık oldum. İlk görüşte aşk diye bir şey olmadı. Hatta ondan nefret etmiştim. Yumurtayı hiç sevmediğim halde yumurta ile ilgili bir espri yapmıştı bana... Onu tanıdıkça dış görünüşün değil, iç güzelliğin önemli olduğunu anladım. Eskiden bir erkeğin çok yakışıklı olması benim için önemliydi. Şimdi sadece insan olsun yeter. Tecrübelerimden çok şey öğrendim.

* Zor bir işim var ve o da bana ayak uydurması gerektiğini kabul ediyor. Bu bile benim için önemli. Destek olunca her şey daha kolay oluyor. Seni her türlü kabul eden ve her zaman yanında olan bir adamla berabersen gerçek aşkı yaşıyorsun demektir.

* İlk aylarda ayaklarım yerden kesildi. Sonra 'dur ne yapıyorsun bir işin var senin' dedim... 1-2 ay sonra her şey düzene girdi. Her gün görüşüyoruz ama buluşmadan önce hâlâ benim karnım ağrıyor.

* Bir erkeğin ses tonu beni etkileyebilir. Çoğu erkek temizliğine ve bakımına özen göstermiyor. Ellerine, yüzüne ve dişlerine dikkat etmeyen bir erkekle asla beraber olamam. İyi bir aile yaşamının olmasını isterim. Ne sürekli gece kulüplerine gidip eğlensin ne de asosyal olsun. İkisinin dengesini kurması çok önemli. Onun yanında kendimi güvende hissetmem için düzenli bir hayatının olması lazım.

* O beni aldatırsa ya da ben onu aldatırsam ilişkimiz biter. Ama ikimizin de böyle bir olayla karşılaşacağımızı sanmıyorum. O güveni bana verdi. Yaptığı her şeyden haberim oluyor.
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

yasemin röportaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röportaj   yasemin röportaj Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:21 pm

okumuştm bunu...gsl...
-YaSeMiN-
Extra Yoshyci α∂мιη
Extra Yoshyci α∂мιη
-YaSeMiN-

yasemin röportaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röportaj   yasemin röportaj Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 12:49 am

bende okudum ama güsel
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

yasemin röportaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röportaj   yasemin röportaj Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 5:35 pm

evedd yaseminin bilinmeyenleri:P
-YaSeMiN-
Extra Yoshyci α∂мιη
Extra Yoshyci α∂мιη
-YaSeMiN-

yasemin röportaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röportaj   yasemin röportaj Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:08 am

mervecm bu arada sen bunu 2 kere yolladın biraz daha dikkatli olman laızm sanırımmm tostosmm

yasemin röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yasemin röpörtaj
» yasemin röpörtaj 1
» cemre röportaj
» Yasemin Sigarar İÇİYOOOR
» eren röpörtaj