gяυρ нєρѕι¢ιℓєя ƒαη кℓυвυ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yasemin röpörtaj

3 posters
YazarMesaj
-YaSeMiN-
Extra Yoshyci α∂мιη
Extra Yoshyci α∂мιη
-YaSeMiN-

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: yasemin röpörtaj   yasemin röpörtaj Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 6:55 pm

Senin için Hepsi ne demek Hayatındaki yeri ne?

Aslında Hepsi benim hayatımın tümünü kaplıyor. Hepsi hayata karşı bakış açımı çok değiştirdi. Zaten Hepsi olmadan önce de biz kızlarla hep beraberdik. Tek fark, arada eve gidip uyuyorum. Birey olarak düşünmüyoruz. Birbirimizden bağımsız bir şey yaptığım zaman çok dikkat ediyorum. Çünkü grubun diğer üç kişisini de etkiliyor yaptıklarınız.

?Hayatının filmini çekeceğiz adı ne olsun?? deseler?

Huzur.

Biz, Bakabileceğiniz kadar çocuk sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız En az üç çocuk diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?

Bu dünyaya çocuk getirmek istemem. Neden diye soracak olursanız dünya çok kötüye doğru ilerliyor. Devlet açısından, ekonomi açısından, doğal afetler açısından berbat bir haldeyiz. Dünyada olan bir çocuğu evlat edinmek daha mantıklı… Çünkü yeni birini getirip onu daha büyük acılara itmenin bir anlamı yok.

Konservatuvarda okurken yaptığın kariyer planının şu an neresindesin?

Çok yarısındayız daha… Türkiyede üçüncü albümü yapmak kolay değil ama çok daha ilerisini düşünürsek büyük projeler yapmak istiyoruz. Kariyerin K sını yaptık diyebilirim henüz.

Elinde sihirli bir değnek olsa Türkiye için neler yapardın Dünya için neleri hayata geçirirdin?

Hastalıklar kaldırılmak isteniyor hep ama ben böyle bir şey yapamam. Çünkü vakti gelenin gitmesi gerekiyor. Eğer bunlar olmasa inanılmaz bir insan yığını olurdu. Savaşı yok etmek isterdim. İnsanlarda nefreti yok ederdim. Herkesin evine bir huzur kutusu koyardım. O kutu olur ama gerçekten ihtiyaç olduğu zaman açılır ve o huzur yayılır.

Konservatuvarda okurken idolün kimdi, şimdi kim?

Okuldayken hep hocalarımı idol olarak gördüm. Lisedeyken Dilek Engin benim idolümdü. Ben bu kadın gibi olmak istiyorum derdim. Şu an bir idolüm yok. Bizi idol olarak görsünler istiyorum.
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röpörtaj   yasemin röpörtaj Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 5:00 pm

hmm gslmiş...
-YaSeMiN-
Extra Yoshyci α∂мιη
Extra Yoshyci α∂мιη
-YaSeMiN-

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: çokk   yasemin röpörtaj Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 7:21 pm

çok teşekkür ederim
-MeRwE-
єяєη¢ι α∂мιη
єяєη¢ι α∂мιη
-MeRwE-

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: geçekten   yasemin röpörtaj Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:57 pm

geröekten güzel sağol canım bu arada yasemin sanada maşşallah diyorum 229 mesaj nedemek :D :D :D
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röpörtaj   yasemin röpörtaj Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 5:40 pm

dimi merve=)=)=)=)) farketmeden artıyo=)=)=)şuan kaç acaba:S:D:D
-YaSeMiN-
Extra Yoshyci α∂мιη
Extra Yoshyci α∂мιη
-YaSeMiN-

yasemin röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: yasemin röpörtaj   yasemin röpörtaj Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 3:48 pm

373 şunki mesaj sayın

yasemin röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası