gяυρ нєρѕι¢ιℓєя ƒαη кℓυвυ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MSN de Sahte cam açmak

2 posters
YazarMesaj
i!SeLiN!i
¢ємяє¢ι ¢σ-α∂мιη
i!SeLiN!i

MSN de Sahte cam açmak Empty
MesajKonu: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:09 pm

İlk başta sizden özür diliyorum herşeyi çok açık anlattım bilmeyen olabilir bunları kendinize hakaret olarak almayın.Arkadaşlar bu programla msn de cam açmamızı isteyen ve bizi sıkan kişileri keklemek çok kolaydır.Nasıl mı?

buradan indirin...
İlk önce linkten programı indiriyoruz ve kuruyoruz.

(rapid'den dosya indirmeyi bilmeyen arkadaş varsa söylesin anlatalım ben herkes biliyordur diye düşünüyorum.Bunun için anlatmadım.)

programı kurduktan sonra messenger dan ayarlamamız gerekiyor arkadaşlar bunun için:

messenger/araçlar/ses ve görüntü kurulumu' na tıklıyoruz

1)İlk açılan sayfada ileri diyoruz
2)ileri dedikten sonra açılan sesi ayarlıyor ayarlara dokunmadan ileri diyoruz
3)ses aşamasını geçtikten sonra mikrofon ayarlarına geliyor burdada hiç bir şeye dokunmuyoruz ve ileri diyoruz
4)Burada açılan pencerede ''Kullanmak istediğiniz WEb kamerasını seçin:'' kısmı bulunmakta burda ''splitcam capture'' seçiyoruz ve son a tıklıyoruz.(NOT:bu yaptığımız aşamada video alıcımız olarak programımızı seçtik kamerası olan arkadaşlar tekrar kameradan görüntü açmak istediklerinde aynı aşamaları yapacak FAKAT ''splitcam capture'' seçtiğimiz yeri kendi kamerası neyse onu seçecek ve sonu tıklayacak.)

Ardından programı açıyoruz...

Programı yükledikten sonra masaüstüne simge koymamaktadır.Açmak için başlat/programlar/splitcam/splitcam dan açıyoruz.

PROGRAMIN KULLANIMI...

Programın menü çubuğundan ''File/video source/video file'' tıklıyoruz

Bilgisayarımızda olan bir videonun yerini buluyoruz seçiyoruz...

Programda o video direk olarak oynamaya başlıyacaktır onun için kamera açmadan durdurun derim...

durdurdukmu...

ve şimdide işin en eylenceli kısmına gelelim normal msn de cam açtığımız gibi açıyoruz videomuzu oynatıyoruz ve karşımızdaki şok oluyor(helede bir kızsanız erkek videosu koyduğunuzda)
http://hepsi.forumo.biz
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

MesajKonu: Geri: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 3:52 pm

jnm bunu resimli anlatmanı istiyorm?çok istiyorm :$
i!SeLiN!i
¢ємяє¢ι ¢σ-α∂мιη
i!SeLiN!i

MesajKonu: Geri: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 6:05 pm

ii de bn yapamadım :) :) :) kızmayın ama yani programı yüklemedim sadece koydum...
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

MesajKonu: Geri: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:54 am

yükleyecekmisin peki?
i!SeLiN!i
¢ємяє¢ι ¢σ-α∂мιη
i!SeLiN!i

MesajKonu: Geri: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:09 am

leptop alıncak ona yüklicem haftaya
AnGeL_YaSeMiN
ѕρєя нєρѕι¢ι
ѕρєя нєρѕι¢ι
AnGeL_YaSeMiN

MesajKonu: Geri: MSN de Sahte cam açmak   MSN de Sahte cam açmak Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:01 pm

oke öğrendikten sora eklersen sevinirim.

MSN de Sahte cam açmak
1 sayfadaki 1 sayfası